Pierwsze miejsce w konkursie dla SKN Biologii Komórki Nowotworowej

SKN Biologii Komórki Nowotworowej, w składzie: Ola Sobiborowicz, Marta Maksimiuk, Olga Beranek pod opieką dr hab. Anny M. Badowskiej-Kozakiewicz zajęło pierwsze miejsce w Projektach Społecznych w Ogólnopolskim Konkursie na Najlepszy Studencki Projekt Naukowy POTENCJOmetr z projektem edukacyjnym "Rak piersi i szyjki macicy - czy to sprawy tylko kobiece?"

POTENCJOmetr to ogólnopolski konkurs na najlepszy studencki projekt naukowy, którego celem jest aktywizowanie osób działających w ramach kół naukowych oraz podniesienie ich kompetencji miękkich. Uczestnikami konkursu mogą być studenci działający w ramach studenckich kół naukowych na polskich uczelniach. Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody o wartości 18.000 zł oraz nagroda główna – 5-dniowa wizyta studyjna w Szwajcarii (grudzień 2018 r.).

Klaudia Wendycz
Biuro Prasowe