Konferencja pt.: „Pułapki w hematoonkologii”

12.10.2018 - 13.10.2018
Miejsce:
Hotel Airport Okęcie
Opis:

Spotkanie skierowane jest do hematologów, transfuzjologów, onkologów, chirurgów onkologicznych.

Hematoonkologia jest niezwykle dynamicznie rozwijającą się dziedziną medycyny. O tym jakie nowe możliwości leczenia i diagnostyki w tym zakresie daje współczesna medycyna dowiedzą się uczestnicy konferencji pt. „Pułapki w hematoonkologii”. Nie zabraknie kontrowersyjnych tematów i wskazań potencjalnych zagrożeń oraz największych wyzwań. Komitet Naukowy tworzą uznani eksperci: prof. dr hab. Andrzej Deptała oraz prof. dr hab. Jan Walewski. Partnerstwo merytoryczne i nadzór naukowy pełni Klinika Onkologii i Hematologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie.

Program szczegółowy: https://www.termedia.pl/Konferencje?Program_szczegolowy&e=822&p=6051